• 29 maja 2024
punkt

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy!

Jeśli interesujesz się hurtowymi zakupami narzędzi, to dobrze trafiłeś. Ten artykuł zawiera darmowy katalog hurtowych dostawców narzędzi z Chin, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Kanady, z których większość wysyła towary za granicę.

Spis treści

- China Brands-
Made in China
-

Ronix Tools-
Wholesale Clearance-
MX Wholesale-
Koleim Ports-
AJ

Tools-


The Tool Store-
SCN Industrials-
Busy Bee Tools
-

Często zadawane pytania-
Wnioski


Korzystanie z narzędzi jest wymagane dla prawie wszystkich projektów i konstrukcji. Na rynku dostępnych jest kilka różnych rodzajów narzędzi o różnych funkcjach i typach. Różnych narzędzi można użyć do naprawy lub demontażu dowolnego projektu. Każde narzędzie ma określoną funkcję i nie można go zastąpić innym. Ten artykuł będzie służył jako przewodnik, który pomoże Ci znaleźć różne rynki hurtowe, z których można dokonać hurtowych zakupów narzędzi, jeśli masz oczekujący projekt. Kontynuuj czytanie tego przewodnika, aby dowiedzieć się, jak kupować narzędzia luzem z Chin, Wielkiej Brytanii, Kanady, USA i innych krajów.

Lista najlepszych dystrybutorów narzędzi przemysłowych do celów hurtowych w różnych krajach

Tutaj zobaczysz listę 10 najlepszych dystrybutorów narzędzi przemysłowych w różnych krajach:

✅ Ronix Tools

Ronix, jako jedno z najlepszych miejsc do hurtowego zakupu narzędzi, zapewnia doskonałą obsługę i dąży do zwiększenia marży zysku. Jest głównym producentem i eksporterem różnych narzędzi ręcznych i elektrycznych w Chinach. Ronix oferuje szeroki wybór narzędzi w korzystnych cenach oraz doskonały serwis posprzedażowy. Ronix oferuje między innymi elektronarzędzia, narzędzia ręczne, narzędzia akumulatorowe, narzędzia spawalnicze, narzędzia ogrodnicze, narzędzia pneumatyczne, narzędzia oświetleniowe, narzędzia precyzyjne i pomiarowe, narzędzia zabezpieczające, sprzęt do obsługi oraz akcesoria do narzędzi. Ronix jest dobrze znany z oferowania usług dropshippingu i satysfakcjonujących usług, dzięki którym może realizować cele hurtowych zakupów swoich klientów.

✅ China Brands

China Brands to duży hurtownik dropshippingowy na rynku hurtowym, który ma siedzibę w Chinach i sprzedaje narzędzia w ilościach hurtowych. Mają globalny zasięg i obsługują klientów w ponad 200 krajach. Ten hurtownik oferuje SEO-optymalizowane szczegóły produktu, które można importować i dodać do swoich platform online, w tym Amazon, eBay, Shopify i innych platform e-commerce. Jeśli chodzi o pisanie opisów, które mogą pomóc w podniesieniu pozycji sklepu w rankingu, pozwala to zaoszczędzić wiele czasu.

China Brands posiada wyspecjalizowane zespoły, które wybierają modne produkty, które prawdopodobnie będą się dobrze sprzedawać i mogą łatwo zrealizować hurtowe zakupy. Większość właścicieli sklepów traci głowę i nie ma pojęcia, co sprzedawać. Każdego dnia zespół China brands przeprowadza analizę rynku i aktualizuje stronę internetową o poparte danymi gorące sprzedaże. Ponadto, w przeciwieństwie do Alibaby, która jest jedynie zewnętrznym rynkiem dla setek tysięcy producentów i dostawców, na Alibabie mogą wystąpić problemy związane z jakością. Doskonale wyszkolone zespoły QC chińskich marek zapewniają jakość każdego pojedynczego produktu wytwarzanego przez producentów najlepszych marek.

✅ Made in China

Made in China jest dobrze znanym chińskim rynkiem hurtowym B2B. Jest to pierwsza strona internetowa w Chinach, która zachęca użytkowników do czytania opinii klientów. Jest to strona, która sprzedaje narzędzia hurtowo w 11 różnych językach. Platforma Made in China obejmuje około 27 kategorii i 3600 marek. Kupuje skrzynki narzędziowe w ilościach hurtowych i sprzedaje je do krajów takich jak Europa, Afryka, Azja Południowo-Wschodnia i Ameryka Południowa. Współpracuje z takimi firmami jak Sea bay Logistics, Dimerco i GWL Logistics, aby wymienić tylko kilka.

✅ Wholesale Clearance

Sklep Wholesale Clearance ma siedzibę w Wielkiej Brytanii. W outlecie można znaleźć prawie każdy rodzaj narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Jeśli mieszkasz w Anglii, dostawa zamówienia jest bezpłatna po osiągnięciu minimalnej wartości zamówienia, ale jeśli mieszkasz poza Anglią, zostaniesz obciążony kosztami transportu. Możesz skorzystać z kalkulatora dostawy, aby oszacować, ile czasu zajmie Ci dotarcie przesyłki. W sklepie obowiązuje również polityka zwrotów i refundacji.

✅ MX Wholesale

MX Wholesale jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele hurtowych zakupów luzem w niskiej cenie w Wielkiej Brytanii. MX Wholesale została założona w 2001 roku. Zaczęło się jako detalista internetowy, ale szybko przekształcił się w hurtowni. W każdej z ich kategorii, dają szereg rabatów. Wydaje się, że sprzedają 100 procent autentycznych przedmiotów. Dystrybucja jest bezpłatna po przekroczeniu minimalnej wielkości zamówienia.

✅ Koleim Ports

Koleim Ports to hurtownia i producent narzędzi z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Tysiące produktów są sprzedawane zarówno w kraju, jak i za granicą. Posiadają wysokiej jakości narzędzia po bardzo niskiej cenie. Oferują również usługi dropshippingu. Więcej informacji na temat ich planu można znaleźć na ich stronie internetowej. Organizują również targi, aby promować swoją markę.

✅ AJ Tools

AJ Tools to świetne miejsce, jeśli chcesz kupić narzędzia w ilościach hurtowych z Ameryki i osiągnąć swoje cele hurtowych zakupów. Firma A J Wholesale Distributors jest dumna z tego, że jest punktem kompleksowej obsługi w zakresie wszystkich Twoich potrzeb. Importują około 3000 produktów wysokiej jakości. Współpracują z nimi Makita, Porter-Cable, Dewalt i inne firmy. Gwarantują zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z zamówienia. Do tej pory najlepiej sprzedającymi się produktami były narzędzia. Współpracują z najlepszymi firmami transportowymi, aby zamówienia klientów docierały szybko i bezpiecznie.

✅ The Tool Store

Szukasz miejsca, gdzie można kupić narzędzia w Kanadzie w ilościach hurtowych? Znanym hurtowym sklepem z narzędziami jest The Tool Store. Oferuje on wysokiej jakości produkty w korzystnej cenie. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich towarów lub usług, możesz od razu skontaktować się z nimi, a sprawa zostanie załatwiona w ciągu kilku minut. W rzeczywistości firma wysyła narzędzia tylko do Purolatora i Kanady. Koszty wysyłki zostaną wyświetlone podczas sprawdzania koszyka. Firma prowadzi również politykę zwrotów.

✅ SCN Industrials

SCN Industries koncentruje się na zadowoleniu klienta, produkując wysokiej jakości narzędzia. Zakupów można dokonywać za pośrednictwem ich strony internetowej. Na ich oficjalnej stronie internetowej można sprawdzić ceny, potwierdzenie zamówienia i inne szczegóły. Jeśli klient nie jest zadowolony, firma zajmuje się problemem przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Oferują również dropshipping, o którym można przeczytać na ich stronie internetowej.

✅ Busy Bee Tools

W latach 70-tych, Busy Bee Tools była jedną z pierwszych firm, zaczynając jako hurtownia narzędzi. Mają najbardziej przystępne ceny narzędzi przy zachowaniu dobrej jakości. Ich obsługa klienta jest również wyjątkowa. Jest ona powszechnie uważana za najlepiej prosperującą hurtownię narzędzi w Kanadzie. Zamówienia powyżej 100 dolarów i ważące mniej niż 30 kg są objęte bezpłatną dostawą. Posiadają również gwarancję zwrotu pieniędzy.

Często zadawane pytania

Gdzie można znaleźć katalog hurtowni narzędzi?
Ten
artykuł jest przewodnikiem, który pomoże Ci znaleźć różne rynki hurtowe, na których można dokonać hurtowych zakupów narzędzi, jeśli masz projekt w toku.

Jacy są najlepsi dystrybutorzy narzędzi na świecie?
China
Brands, Made in China, Ronix, Wholesale Clearance i wielu innych.

Jaka jest najlepsza hurtownia narzędzi wymieniona w tym artykule?
Firma
Ronixtools jest najbardziej odpowiednim dostawcą narzędzi polecanym w tym artykule.

Wnioski

Po zapoznaniu się ze wszystkimi najlepszymi sprzedawcami hurtowymi narzędzi, u których można dokonać zakupów hurtowych, który dystrybutor wypadł najlepiej? Ostatecznie możemy zaproponować firmę "Ronix" jako najodpowiedniejszego dostawcę narzędzi.

Top