• 28 listopada 2022

Nowoczesny sprzęt reprezentuje najnowszą technologię i jakość. Wester jest tego dowodem. Maski spawalnicze Wester spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu pracy.

Treść artykułu:

  • 1 Cechy masek tego producenta
  • 2 Przegląd masek tego producenta
  • 3 Zalety i wady masek tego producenta
  • 4 Instrukcja użytkowania
  • 5 Wniosek

Cechy masek tego producenta

Większość modeli masek twarzowych Wester jest wyposażona w technologię Chameleon, która jest niezbędna dla maksymalnej ochrony wzroku podczas spawania. W przedniej części osłony twarzy zamontowany jest element wrażliwy na światło, który automatycznie przyciemnia lub czyni okienko inspekcyjne przezroczystym.

Główną cechą masek spawalniczych Wester Chameleon jest możliwość regulacji przyciemnienia przyłbicy. Odbywa się to za pomocą reostatu umieszczonego na zewnętrznej stronie obudowy, po lewej stronie. Reostat znajduje się po lewej stronie obudowy. Jest to bardzo wygodne, gdy trzeba pracować w różnych warunkach.

Przegląd masek tego producenta

Maski spawalnicze Wester są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Materiał ten niezawodnie chroni twarz, szyję i oczy spawacza oraz zapobiega przenikaniu gorącego metalu, iskier i promieniowania.

Opaska jest tak zaprojektowana, że można ją dopasować do każdego rozmiaru głowy. W tym celu maska posiada specjalny mechanizm regulacji, który jest bardzo łatwy w użyciu.

Wziernik ciemnieje po zajarzeniu łuku i zachowuje swój odcień do momentu zakończenia spawania. W stanie nieaktywnym poziom zaciemnienia wizjera wynosi 4 Din.

Maska spawalnicza musi dobrze chronić pracownika i Wester robi to doskonale. Chameleon jest skuteczny przy wszystkich rodzajach prac spawalniczych. Dla osób z dużym doświadczeniem istnieje również funkcja regulacji czasu przyciemniania wizjera. Będzie to przydatne dla ochrony przed łukiem elektrycznym. Maksymalny poziom przyciemnienia filtra wynosi 15 Din.

Zalety i wady masek tego producenta

Wśród zalet masek Wester należy wymienić:

  • Filtry o różnych parametrach i możliwościach regulacji;
  • Wygodne zaczepy, które można dopasować do każdego rozmiaru;

Wady są następujące:

  • filtr nie działa dobrze w pełnym słońcu i w ciemnych pomieszczeniach;
  • powolne rozjaśnianie wizjera.

Instrukcja użytkowania

Ta maska jest uniwersalna pod względem pracy, do której się nadaje. Wester jest odpowiedni dla tych, którzy gotują w różnych warunkach i często pracują na różnych obiektach. Maska jest łatwa w regulacji - parametry można zmieniać bezpośrednio w procesie.

Należy go używać z zachowaniem ostrożności, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych, takich jak wyszczerbienia, pęknięcia i wgniecenia. Mogą one bezpośrednio lub pośrednio wpłynąć na jego właściwości ochronne i jakość Twojej pracy. Szczególną uwagę należy zwrócić na integralność okienka kontrolnego. Nie tylko zapewnia dobrą widoczność, ale także chroni oczy.

Wniosek

Maskę spawalniczą Wester można kupić w różnych cenach. Dzięki szerokiej gamie modeli można wybrać produkt odpowiedni do swoich potrzeb bez przepłacania. Wszystkie maski oferują najwyższy poziom ochrony i komfortu.

Top