• 28 maja 2023

Elektryczne klucze dynamometryczne E-RAD są szeroko stosowane w wielu różnych i krytycznych branżach.

Producenci farm wiatrowych używają ich do budowy i konserwacji turbin. Wojsko używa tych narzędzi, aby utrzymać swój sprzęt w ruchu, a oddziały w ruchu. A jeśli odwiedzisz elektrownię, zobaczysz, że pracownicy, dzięki którym w Twoim mieście świeci światło, używają narzędzi E-RAD.

Jednak niezależnie od branży, w której są używane, wszystkie te narzędzia mają jedną wspólną cechę: wymagają odpowiedniej kalibracji, konserwacji i naprawy. Klucze E-RAD są zaawansowane pod względem obsługi, konserwacji, napraw i procedur kalibracji. Narzędzia te są wyposażone nie tylko w precyzyjne przekładnie, ale także w unikalne oprogramowanie i elektronikę.

Ze względu na tę elektronikę konieczne jest częste aktualizowanie oprogramowania, które musi być wgrywane do skrzynki sterowniczej narzędzia. A E-RAD, jak każde inne narzędzie, powinien zostać skalibrowany, zanim wróci do użytkownika.

Mając to na uwadze, ważne jest, aby współpracować z firmą zajmującą się kalibracją narzędzi dynamometrycznych i naprawą kluczy dynamometrycznych, która rozumie specyfikę pracy z kluczami dynamometrycznymi E-RAD.

Maxpro posiada pełną autoryzację firmy produkującej elektryczne klucze dynamometryczne E-RAD - kanadyjskiej firmy New World Technologies - jako kompletne centrum naprawy i kalibracji kluczy dynamometrycznych.

Co to oznacza dla klientów?

  • Wykwalifikowane, certyfikowane naprawy kluczy dynamometrycznych przez specjalistów E-RAD
  • Fabrycznie zamontowane części w magazynie, co zapewnia szybką realizację zamówienia
  • Instalację najnowszych aktualizacji oprogramowania
  • Nowe urządzenia w magazynie
  • Fachowa naprawa kluczy dynamometrycznych
  • Możliwość wynajmu w przypadku krótkoterminowych zleceń

Ponadto Maxpro może pochwalić się laboratorium kalibracyjnym posiadającym certyfikat A2LA. Jesteśmy jedynym laboratorium ISO 17025, które może certyfikować narzędzia dynamometryczne E-RAD. Pracujemy również z innymi produktami RAD, w tym z pneumatycznymi i akumulatorowymi kluczami dynamometrycznymi.

Wybierając organizację dbającą o jakość, taką jak Maxpro, do napraw narzędzi E-RAD, możesz mieć pewność, że gdy Twoi technicy będą używać narzędzi, będą one działać prawidłowo.

Skontaktuj się z Maxpro już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc w kolejnym projekcie naprawy kluczy dynamometrycznych i pamiętaj, aby przeczytać nasz blog i dowiedzieć się więcej o narzędziach dynamometrycznych RAD.

Top