• 24 września 2023

Kiedy inwestujesz w nowy dom lub mieszkanie, jest wiele zakupów do rozważenia. Jednym z pierwszych zakupów, które przychodzą do umysłu nowego właściciela jest wystrój domu, ale należy pamiętać, że zakup zestawu narzędzi jest istotną inwestycją dla większości. W przypadku, gdy trzeba coś naprawić, lub rozpoczynasz projekt poprawy domu, posiadanie odpowiednich narzędzi pod ręką jest ważne.

Z biegiem lat będzie najprawdopodobniej gromadzić więcej narzędzi, jak swoje projekty remontowe domu i DIY wystrój stają się bardziej ambitne. Są to jednak narzędzia, bez których naszym zdaniem nowy właściciel domu po prostu nie może żyć.


Taśma miernicza

Zawsze, gdy musisz dokonać pomiaru, laserowa miarka taśmowa jest Twoim ulubionym narzędziem. Niezależnie od tego, czy musisz powiesić półki, dzieła sztuki, czy określić, czy meble będą pasować, czy nie.

 

Młotek z pazurem

Młotki pazurkowe są ważnym narzędziem, które warto mieć w swojej skrzynce narzędziowej, aby pomóc sobie przy wieszaniu obrazów, wyciąganiu gwoździ, a czasami przy wyburzaniu. Zainwestuj w młotek pazurkowy i trzymaj go w swojej skrzynce z narzędziami


Szczypce

Kolejnym niezbędnikiem w skrzynce narzędziowej są szczypce. Szczypce mogą pomóc w chwytaniu, zaciskaniu i cięciu przewodów, a także w wielu innych zastosowaniach. Sprawdź nasz
Zestaw szczypiec.


Bit Driver

Wkrętaki do bitów są niezbędne w nowym domu! W przeciwieństwie do tradycyjnego śrubokrętu, bit driver jest kompaktowy. Nie potrzebujesz już kilku różnych śrubokrętów. Bit drivers są wszystko w jednym! Zawsze, gdy trzeba dokręcić lub odkręcić śrubę, potrzebny jest śrubokręt. Potrzeba użycia śrubokrętu może pojawić się w każdej chwili, od budowy nowego mebla po wymianę baterii w jednym z istniejących już w domu produktów. Posiadanie wkrętaka uniwersalnego w swojej skrzynce narzędziowej jest doskonałym rozwiązaniem w takich sytuacjach!

 

Nożyczki

Gdybyśmy mieli uporządkować tę listę, to właśnie to narzędzie byłoby numerem jeden. Nożyczki są absolutną koniecznością. Od cięcia otwartych pakietów do cięcia pudełek w dniu recyklingu, są one twoim go-to!


Nóż uniwersalny

To ostre narzędzie idealnie nadaje się do Twojej skrzynki z narzędziami dzięki niewiarygodnie ostrej brzytwie wykorzystanej do precyzyjnego cięcia. Chowane ostrze zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Za pomocą noża można otwierać pudełka i wykonywać cięcia jednym szybkim ruchem.


Poziomica

Czy kiedykolwiek miałeś ten moment, kiedy chciałeś powiesić obraz i nie jesteś pewien, czy jest on całkowicie prosty? Trzymając poziomicę w swojej skrzynce z narzędziami, już nigdy nie będziesz musiał się nad tym zastanawiać. Poziomice są świetnym dodatkiem do Twojej domowej skrzynki z narzędziami i nie zawsze są narzędziem, o którym myślisz, że jest Ci potrzebne, ale są narzędziem, które cieszysz się, że masz, kiedy go potrzebujesz.


Inwestowanie w odpowiednie narzędzia pomoże Ci ukończyć prawie każdy podstawowy problem lub zadanie związane z naprawą domu. Jeśli chcesz zmierzyć się z trudniejszym zadaniem lub po prostu chcesz mieć większy wybór narzędzi, mamy również zestaw narzędzi domowych Deluxe 76 PCS, który jest idealny dla majsterkowiczów, mechaników i właścicieli domów. Dzięki swojej wszechstronności, zestaw narzędzi 130 PCS do napraw domowych i samochodowych jest przydatny w domu, garażu, biurze i mieszkaniu.

 

Top