• 28 listopada 2022

Posiadanie miary taśmy laserowej sprawia, że życie wykonawcy lub remodelera znacznie łatwiejsze, gdy w pracy. Nie tylko są miary taśmy laserowej znacznie bardziej dokładne niż łopatki miary taśmy, ale mogą być również wykorzystywane przez jedną osobę, nawet podczas pomiaru dużych odległościach. Mierzą one również odległości znacznie szybciej i mogą zaoszczędzić Ci dużo czasu podczas pracy nad projektem lub pracy.

Ale z tak wielu różnych miar laserowych tam, to może być trudno wiedzieć, co szukać przy wyborze odpowiedniego. Na szczęście, mamy cię pod opieką. W przypadku, gdy jesteś na rynku miarki laserowej, przejdźmy do tego, co należy szukać i jak określić, czy jest to wysokiej jakości.

1. Odległość
Dla mniejszych projektów z krótszych odległości, które muszą być mierzone, takich jak te, którymi często zajmują się wykonawcy i remodelerzy, potrzebujesz taśmy mierniczej o zasięgu co najmniej 65 stóp. Jednak większość pracowników budowlanych i geodetów nieruchomości będą musiały być wyposażone w taśmę mierniczą, która ma zakres od 100 stóp do 300 stóp.

Górna granica zasięgu taśmy mierniczej jest często określana w połączeniu z odblaskowym celem. Jest to często akcesorium, które należy zakupić, więc bez niego zasięg może zależeć od tego, ile światła jest w danym obszarze, jak czysty jest laser oraz kolor/tekstura powierzchni, na którą jest skierowany.

2. Dokładność
Wiele modeli są dokładne do 1/4 cala, ale wysokiej jakości miary taśmy laserowej są zazwyczaj dokładne do 1/8 cala co najmniej. Dla remodelerów i wykonawców, dokładność pomiaru jest bezpośrednio związana z reputacją, więc najlepiej jest mieć dokładniejszy laserowy miernik taśmowy. Pomiar w czasie rzeczywistym jest również koniecznością, więc można poruszać się podczas pomiaru i mieć odczyt stale dostosowywać.

3. Wyświetlacz jednostki

Odległości są mierzone w różnych jednostkach, od cali do stóp, jednostek metrycznych, metrów i stóp dziesiętnych. W zależności od wymagań pracy, powinieneś znaleźć taki, który wyświetla jednostki, z którymi będziesz pracował.

4. Różnorodne funkcje
Czy model posiada podświetlany wyświetlacz? Jak długa jest żywotność baterii? Czy posiada poziomicę pęcherzykową? Czy jest wyposażony w laser i łopatkową taśmę mierniczą? Wyższej klasy laserowe mierniki taśmowe zazwyczaj radzą sobie znakomicie we wszystkich tych kategoriach.

Solidna taśma miernicza dla remodelerów i wykonawców

Ten produkt ma łopatką miary taśmowej dla krótszych odległości i laser dla odległości do 65 stóp. Posiada również cyfrową, poziomą poziomicę pęcherzykową, aby pomóc Ci w dokładnym pomiarze. Podświetlany wyświetlacz jest niezwykle jasny, posiada białe cyfry na czarnym tle.

Pomiary są łatwe do wykonania i mogą być wykonane za pomocą jednego przycisku. Ten produkt może również oferować pomiary w czasie rzeczywistym, nawet dostosowując się do ciągłego ruchu. Ostrze na tej taśmy mierniczej jest 16 stóp długości i wyróżnia się do 5 stóp.

Żywotność baterii jest również imponująca, w stanie podjąć do 3000 pomiarów na 2 baterie AAA.

Mierz raz, tnij raz

Odległość pomiarowa, cyfrowa poziomica pęcherzykowa, możliwość ciągłego pomiaru, dobrze widoczny podświetlany wyświetlacz, żywotność baterii, pomiar jednym przyciskiem i dokładność to wszystko, czego potrzebujesz w pracy.

Weź to od profesjonalistów, czy mierzysz odległości dla projektu przebudowy domu, dekarstwa, czy pracujesz nad innym typem projektu, ta taśma miernicza jest wypełniona wszystkim, czego potrzebujesz, aby wykonać pracę dobrze.

 

Top