• 15 lipca 2024

Pomyśl szybko. Jakie są standardowe narzędzia, które posiada każda skrzynka narzędziowa? Młotki, gwoździe, klucze, kombinerki, śrubokręty, okulary ochronne i wreszcie, co nie mniej ważne, taśma miernicza.  Ze wszystkich narzędzi w mojej skrzynce, mogę bez wątpienia powiedzieć, że uwielbiam moją taśmę mierniczą.

Zawsze robię jakiś projekt majsterkowania w domu (wieszanie obrazów, dodawanie półek do szafy, malowanie sypialni, przerabianie szafek lub podłogi, itp.) i pierwszą rzeczą, po którą sięgam jest moja poręczna miarka. Jest trwała, długowieczna i mam ją już od 10+ lat. Prawdopodobnie nigdy bym się nie zastanawiał nad jej wymianą, dopóki mój syn nie podarował mi w prezencie świątecznym taśmy mierniczej LTM1 2-in-1 Laser Tape Measure.

Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, jaką oszczędnością czasu może być laserowa miarka taśmowa! Będąc majsterkowiczem starej szkoły, jestem przyzwyczajony do wyciągania mojego ostrza mierniczego wzdłuż ściany i krzyczenia nieprzyzwoitych słów, gdy hak nie trzymał się i zatrzaskiwał z powrotem na mnie 3 lub 4 razy, zanim w końcu mogłem uzyskać mój pomiar ściany. To stało się dla mnie normą. Teraz wystarczy nacisnąć przycisk w moim LTM1, aby wykonać pomiar laserowy i już mogę iść do sklepu z narzędziami, bez przekleństw.

LTM1 2-in-1 Laser Tape Measure (niedawno nazwany TOP 100 TOOL 2017 przez This Old House) posiada 50′ laserowy zasięg odległości, 16' taśmę mierniczą, ¾" ostrze, wyświetlacz LCD, 2 baterie AAA (w zestawie!) i klips do paska. Ponadto, znaczniki kleszczowe są duże i łatwe do odczytania w przeciwieństwie do znaczników kleszczowych na mojej standardowej taśmie mierniczej.

Zawsze będę pamiętać miłe (i frustrujące) wspomnienia związane z majsterkowaniem, które dzieliłam z moją standardową miarką przez lata, ale jestem gotowa na tworzenie nowych, godnych Instagrama projektów domowych z LTM1!

Aby lepiej pomóc Ci w dokonaniu zakupu LTM1 Laser Tape Measure dla siebie, rodziny i przyjaciół, zebrałem kilka opublikowanych recenzji narzędzi ekspertów, które pomogą Ci w zakupie następnego najlepszego narzędzia do Twojej skrzynki z narzędziami!

Najlepsza miara taśmowa, jaką można kupić

W recenzji z Woodworker's Journal, autor zwrócił uwagę na zdolność LTM1 do zapewnienia "natychmiastowego odczytu bez potrzeby korzystania z pomocnika lub zaczepiania końca taśmy o punkt kontaktowy". Osoby piszące o produkcie dla Top Pro 10 nazwały go "świetnym do pomiarów na dużych odległościach".

Plusy: Świetna do mierzenia dużych rozpiętości, łatwa w użyciu przez jedną osobę, funkcja 2 w 1.
Minusy: Raczej drogie, trudno utrzymać wiązkę lasera nieruchomo

 

Top