• 29 maja 2024

W odpowiedzi na pytanie "gdzie mogę kupić narzędzia luzem online?" znalezienie i wymienienie najlepszych dystrybutorów narzędzi może być trudnym zadaniem. Kilka hurtowych dostawców są zawarte w tym artykule, umożliwiając handlowców do wyszukiwania dostawców i ich oferty produktów wszystko w jednym miejscu i zwiększyć ich wolumen kupuje luzem. Ten artykuł zapewni Ci bezpłatny katalog hurtowych dostawców narzędzi z różnych krajów, a większość z tych dystrybutorów są w stanie wysłać na całym świecie. W międzyczasie, odpowiemy na niektóre często zadawane pytania.

Spis treści

- DHgate-
Alibaba-
Garrison Dales-
SaleHoo-
Tool Barn-
Inventory Source-
KSEIBI Tools-
The Tool Store-
MX Wholesale-
SCN Industrials-
Często zadawane pytania-
Wniosek


Spójrzmy na dziesięciu najbardziej popularnych dostawców hurtowych i spróbujmy odpowiedzieć na to często zadawane pytanie "Gdzie mogę kupić luzem narzędzia online?".

Top Hurtownia dostawców na całym świecie

✅ DHgate

Popularnym chińskim katalogiem hurtowym jest DHgate. Jest to jeden z największych na świecie rynków hurtowych, założony w 2004 roku. DHgate jest rynkiem, na którym tysiące dostawców sprzedaje swoje towary, w wyniku czego na rynku znajdują się miliony pozycji w setkach kategorii. W porównaniu z innymi dystrybutorami, wielu dostawców DHgate ma niższe standardy minimalnej ilości zamówienia (MOQ), co odpowiada kupującym o skromniejszych budżetach. DHgate pokazuje również oceny i recenzje każdego producenta oraz wielkość zakupów hurtowych jego klientów, co ułatwia wybór godnego zaufania.

Na platformie DHgate istnieją dwie kategorie producentów:

???? Handlowcy Premium

: DHgate wybiera tych sprzedawców na podstawie ich wyników sprzedaży i pozytywnych opinii. Mają oni niewielką liczbę sporów i oferują szybką dostawę.

???? Top

Merchants: Top Merchants to jedni z najwyżej ocenianych dostawców na stronie internetowej, o wysokiej rocznej wielkości sprzedaży i stale pozytywnych opiniach. Mają bardzo szybki czas reakcji i szybko realizują wysyłki.

DHgate zapewnia również ochronę kupującego, który trzyma pieniądze w depozycie, dopóki nie potwierdzisz, że masz swoje zamówienie.

Najpoważniejszym problemem z DHgate, który zmniejsza ilość masowych zakupów online z tej platformy jest liczba podrobionych produktów dostępnych na stronie. Większość markowych produktów, które można zobaczyć na stronie internetowej są podróbki, więc zrobić swoje badania.

✅ Alibaba

Aby odpowiedzieć na pytanie, gdzie mogę spełnić swoje cele związane z buy bulks online, przedstawiamy Alibabę. Alibaba została założona w 1999 roku. Jest to również pierwszy na świecie katalog dostawców hurtowych online. Posiada najbardziej zróżnicowany asortyment produktów hurtowych ze wszystkich katalogów hurtowych, z milionami produktów obejmujących 40 różnych kategorii.

Alibaba jest firmą chińską, ale na jej stronie internetowej można znaleźć dostawców z całego świata. Ponieważ na platformie dostępnych jest tak wiele różnych produktów i dystrybutorów, kupujący muszą dokonać analizy przed złożeniem zamówienia. Alibaba ułatwia to zadanie, udostępniając użytkownikom szybki sposób oceny wiarygodności dostawcy na podstawie jego rankingu, wielkości transakcji, opinii i czasu reakcji.

Alibaba dzieli dostawców na trzy kategorie:

???? Dostawcy, którzy posiadają Trade Assurance

: Do tej grupy należy większość dostawców. Alibaba gwarantuje, że towary dotrą na czas i że będą spełniać wymagania jakościowe uzgodnione przez Ciebie i dostawcę. Jeśli tak się nie stanie, otrzymasz zwrot pieniędzy.

???? Złoci Dostawcy

: Są to dostawcy premium, którzy przeszli przez procesy uwierzytelniania i weryfikacji Alibaby, a także inspekcję na miejscu.

???? Dostawcy z certyfikatem

: Dostawcy Złota, którzy zostali sprawdzeni zarówno przez Alibabę, jak i zewnętrzną firmę kontrolną, są nazywani Dostawcami Ocenianymi.

Alibaba oferuje również usługę Secure Payment, w której pieniądze są przechowywane w depozycie do momentu potwierdzenia otrzymania zamówienia.

✅ Garrison Dales

Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie: "gdzie mogę kupić hurtowe narzędzia online w Anglii?". Garrison Dales to hurtownia narzędzi, która specjalizuje się w wysokiej jakości narzędziach. Obecnie dostarczają swoje narzędzia do 2000 podmiotów gospodarczych z branży przemysłowej w Unii Europejskiej. Jeśli mieszkasz w kontynentalnej części Wielkiej Brytanii i kupujesz określoną ilość, koszty wysyłki towarów są zwolnione. Minimalna opłata pocztowa będzie stosowana do wszystkich zamówień wysyłanych za pośrednictwem Royal Mail. Możesz zapytać o ich opłaty dzwoniąc do nich.

✅ SaleHoo

Aby odpowiedzieć na pytanie, gdzie mogę kupić masowe narzędzia online w Nowej Zelandii? SaleHoo jest naszą rekomendacją. Z siedzibą w Nowej Zelandii, SaleHoo został założony w 2005 roku jako katalog dostawców hurtowych. Chociaż jest znacznie mniejszy niż Alibaba i DHgate, ma już ponad 8000 dostawców i ponad 1,6 miliona produktów do wyboru.

W przeciwieństwie do Alibaby i DHgate, SaleHoo pobiera opłatę za dostęp do swojej bazy danych dostawców. Istnieje roczna subskrypcja w wysokości 67 dolarów lub jednorazowa opłata w wysokości 127 dolarów za dożywotni dostęp do katalogu. Jeśli zdecydujesz, że SaleHoo nie jest najlepszą platformą dla Ciebie, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 60 dni.

SaleHoo jest dobrą opcją dla sprzedawców, którzy nie mają doświadczenia lub czasu, aby sprawdzić dystrybutorów na własną rękę, nie lubią oferować mniejszy wybór produktów i potrzebują wsparcia 24/7.

✅ Stodoła na narzędzia

Jeśli jesteś właścicielem sklepu z narzędziami w Ameryce, na pewno zadałeś sobie pytanie: "gdzie mogę kupić narzędzia luzem online?", Tool Barn sprzedaje różnorodne narzędzia budowlane, narzędzia ręczne, elektronarzędzia i akcesoria online. Znalazł się w rankingu wśród 500 najlepszych domów towarowych w Stanach Zjednoczonych. Mają kilka kuponów, dzięki którym można uzyskać towary po obniżonej cenie. Dają one członkom wojska i weteranom Stanów Zjednoczonych Ameryki zniżkę.

Akceptują zwroty i wysyłają zamówienie w ciągu 3-5 dni lub 5 do 10 dni, w zależności od lokalizacji.

✅ Źródło inwentaryzacji

Inventory Source "Gdzie mogę kupić narzędzia masowe online?" to pytanie, które większość właścicieli międzynarodowych firm zadaje sobie często w dzisiejszych czasach. Inventory Source jest mniejszą platformą niż te na liście, ale oferuje dostęp do około 200 dostawców w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Wielu z dostawców Inventory Source, z drugiej strony, mają duże zbiory magazynowe dziesiątki tysięcy produktów, biorąc Inventory Source całkowitej liczby produktów do ponad miliona.

Inventory Source to doskonała opcja dla sprzedawców detalicznych, którzy chcą zautomatyzować dostarczanie zamówień i są gotowi płacić miesięczną opłatę.

✅ Narzędzia KSEIBI

W przypadku, gdy jesteś właścicielem biznesu narzędzi przemysłowych w Chinach, z pewnością zadałeś sobie pytanie: "gdzie mogę kupić narzędzia masowe online?". KSEIBI ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży narzędziowej. Sprzedają zarówno narzędzia ręczne, jak i elektryczne. Wierzą w pomoc jednostkom poprzez wykorzystanie technologii. Możesz dowiedzieć się więcej o ich produktach, odwiedzając ich stronę internetową. Oferują towary wysokiej jakości i doskonałą obsługę klienta. Jeśli Twoje narzędzie jest uszkodzone lub ma wadę, będziesz dochodzić gwarancji wypełniając formularz gwarancyjny.

✅ S klep z narzędziami

Tool Store jest znaną hurtownią narzędzi. Dostarczają Państwu wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie. Możesz do nich zadzwonić, jeśli jesteś niezadowolony z ich produktów lub usług, a problem zostanie rozwiązany w ciągu kilku minut. Właściwie firma wysyła narzędzia tylko do Kanady i Purolatora. Koszty wysyłki zostaną pokazane, gdy sprawdzisz swój koszyk. Oni mają politykę refundacji, jak również.

✅ MX Wholesale

"Gdzie mogę kupić luzem narzędzia online?", jest to częste pytanie ludzie zadają sobie dużo w tych dniach, ponieważ istnieje wzrost zainteresowania w zakupy online narzędzi. MX Wholesale została założona w 2001 roku. Zaczęło się jako detalista internetowy, ale szybko stał się rozpoznawalny jako hurtowni. Mają różne rabaty dostępne w każdej z ich kategorii. Twierdzą, że oferują towary, które są w 100 procentach oryginalne. Jeśli trafisz pewną liczbę, dostawa jest bezpłatna dla każdego w Wielkiej Brytanii.

✅ SCN Industrials

SCN Industries produkuje wysokiej jakości narzędzia i kładzie nacisk na zadowolenie klienta. Zamówienia można składać na ich stronie internetowej. Będziesz szukać tylko ceny, potwierdzenie zamówienia i inne szczegóły na ich oficjalnej stronie internetowej. Być może próbowałeś wielu innych platform i byłeś niezadowolony z nich wszystkich, i zadałeś sobie pytanie: "gdzie mogę kupić masowe narzędzia online?", ale kiedy klient jest niezadowolony z SCN Industries, zajmują się każdym problemem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Robią również drop shipping, o którym możesz dowiedzieć się więcej na ich stronie internetowej.

Często zadawane pytania

Którychiński hurtownik narzędzi jest najpopularniejszy?
Alibaba to chińska firma, ale na jej stronie internetowej można znaleźć dostawców z całego świataKtóry

dystrybutor narzędzi jest szczególnie polecany w Anglii?
Garrison Dales to hurtownik narzędzi z siedzibą w Anglii, specjalizujący się w dystrybucji wysokiej jakości narzędzi.

Gdzie znajduje się popularna hurtownia narzędzi w USA?
Tool Barn znalazł się w rankingu 500 najlepszych domów towarowych dystrybuujących narzędzia w Stanach Zjednoczonych.

Wnioski

Przeszliśmy przez dziesięć najlepszych dostawców hurtowych w różnych krajach, które można kupić luzem od. Każdy z tych dystrybutorów mają inną ocenę, a oni zapewniają kupującym z różnych usług i ubezpieczeń. Sprawdź ich stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółów, zanim chcesz złożyć jakiekolwiek zamówienia.

punkt

Ocena użytkownika: Bądź pierwszy! Źródło DHgateAlibaba

Top