• 24 września 2023

Posiadanie takiego programu daje Twojemu klientowi pewność, że Twoja praca będzie zgodna ze specyfikacją kontraktu. Jednak ustanowienie programu jakości może pomóc Ci na kilka różnych sposobów. Rząd jest jak każdy inny klient: oczekuje wysokiej jakości pracy. Aby spełnić te oczekiwania, należy stworzyć dobrze udokumentowany program zapewnienia jakości. Program ten powinien umożliwiać systemową metodę oceny, kontroli, kalibracji lub cokolwiek innego, co może być potrzebne do zapewnienia jakości produktu.

Po pierwsze, posiadanie programu zapewnienia jakości pomoże Ci przyciągnąć klientów. Ale co ważniejsze, pozwala zaoszczędzić na kosztach, dając narzędzia do identyfikacji obszarów problemowych i wczesnego wprowadzania korekt. Posiadanie dobrego systemu kontroli jakości zasadniczo zwróci się poprzez zmniejszenie kosztów operacyjnych lub materiałowych oraz poprzez uczynienie cię bardziej atrakcyjnym partnerem.

Zapewni również utrzymanie jakości i niezawodności produktu przez cały okres jego użytkowania.

Częścią spełnienia standardów jakości jest posiadanie odpowiednich narzędzi. Zakontraktowana certyfikowana usługa kalibracji pomoże zapewnić, że Twoje narzędzia są skalibrowane i certyfikowane. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby upewnić się, że Twoje narzędzia dynamometryczne spełniają odpowiednie standardy certyfikacji, zwróć się do Maxpro.

Na stronie Maxpro zainwestowaliśmy w naszą akredytację, pracując nad tym, aby nasza certyfikowana usługa kalibracji uzyskała błogosławieństwo A2LA.

A2LA z siedzibą w Maryland jest niezależnym stowarzyszeniem non-profit, które posiada proces certyfikacji/akredytacji, który nie ma sobie równych w branży. Nie jest przesadą nazywanie A2LA najlepszą organizacją akredytacyjną ISO 17025 w kraju.

Posiadanie tego znaku jakości od A2LA pozwala Maxpro jeszcze bardziej wyróżnić się na i tak już wysoce wyspecjalizowanym rynku urządzeń do pomiaru momentu obrotowego o dużej wydajności.

Skontaktuj się z nami już dziś, a my upewnimy się, że Twoja kalibracja przemysłowego klucza dynamometrycznego spełnia wyśrubowane standardy projektu rządowego.

Top